رده رپورتاژ آگهی خرید اقساطی از دیجی کالا بدون نیاز به ضامن یا سپرده‌گذاری

خرید اقساطی از دیجی کالا بدون نیاز به ضامن یا سپرده‌گذاری

رپورتاژ آگهی
نویسنده: رده
24 آذر 1398
خرید اقساطی از دیجی کالا

خرید اقساطی از دیجی کالا راهکار ساده‌ای دارد. آن استفاده از دیجی‌پی محصول جدید از گروه دیجی‌کالا است که با هدف تسهیل خرید مشتریان دیجی‌کالا طراحی شده است. پس از موفقیت در ارائه راهکار خرید اقساطی به مشتریان دیجی‌کالا، اکنون دیجی‌پی امکان عقد قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌ها برای خرید اقساطی پرسنل سازمانی را فراهم کرده است.

این راهکار به پرسنل سازمان‌ها اجازه می‌دهد به کمک اعتبار اختصاص یافته در کیف پول خود، از بزرگترین فروشگاه آنلاین ایران خرید و اقساط آن‌را ماهانه پرداخت کنند. دیجی‌پی با این طرح در نظر دارد دامنه خدمات پرداختی خود را گسترش داده و تجربه‌ای خوشایند از خرید برای مشتریان ایجاد کند.

مزایای خرید اقساطی از دیجی کالا

 • دریافت اعتبار خرید بدون نیاز به ضامن یا سپرده
 • پرداخت اقساط به میزان خرید، نه به میزان اعتبار اختصاص یافته
 • ثبت چند خرید در بازه‌های زمانی مختلف
 • دریافت اعتبار مجدد پس از پرداخت کامل اقساط
 • امکان افزایش اعتبار بر اساس خوش حسابی کاربر
 • دریافت اعتبار و خرید اقساطی بدون نیاز به مراجعه حضوری

پرسنل سازمان‌ها می‌توانند بدون نیاز به ضامن یا سپرده‌گذاری، تنها با تایید سازمان یا ارائه چک ضمانت، اعتبار خرید اقساطی از دیجی‌کالا دریافت کنند. همچنین پس از تخصیص اعتبار، کاربر تنها به میزان خرید قسط پرداخت می‌کند، به این صورت که اگر کاربری 10 میلیون تومان اعتبار خرید دریافت کرده و 5 میلیون تومان خرید انجام داده است، مبلغ اقساط براساس 5 میلیون تومان محاسبه خواهد شد.

دیجی‌پی مسیر پرداخت اقساط را ساده کرده است و کاربر می‌تواند هر قسط را به‌صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن دیجی‌پی پرداخت کند. با تمام شدن دوره اقساط و درصورت پرداخت به موقع تمامی اقساط، دیجی‌پی امکان دریافت مجدد اعتبار خرید اقساطی را نیز فراهم کرده است.

دیجی‌پی همچنین اعتبار مشتریان خوش حساب خود را متناسب با عملکردشان افزایش می‌دهد. علاوه بر آن این افراد می‌توانند دوستان خوش‌حساب خود را برای استفاده از راهکار خرید اقساطی دیجی‌‌پی معرفی کنند.

در صورت علاقه‌مندی سازمان‌ها می‌توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی و ثبت‌نام به آدرس https://dgka.la/dp-ocredit مراجعه یا درخواست خود را به آدرس ایمیل credit@mydigipay.com ارسال کنند.

دیجی‌کالا به عنوان یک برند ملی و خانه بیش از 30هزار کسب و کار ایرانی، قصد دارد امکان خرید کالاهای مورد نیاز را برای همه ایرانیان فراهم کند.

 

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

3 دیدگاه
 1. حسین می‌نویسد

  اگه سازمانها قرارداد ببندن عالیه

 2. 20payment.com می‌نویسد

  خسته نباشید مرسی به خاطر این وبسایت
  زیبا

 3. ردیاب فایل می‌نویسد

  ممنون خیلی عالی بود