رده خبر چطور از طریق سامانه‌های بانکداری‌الکترونیک بانک‌پاسارگاد رمز دوم یکبار مصرف بگیریم؟

چطور از طریق سامانه‌های بانکداری‌الکترونیک بانک‌پاسارگاد رمز دوم یکبار مصرف بگیریم؟

به‌منظور کاهش مخاطرات مرتبط با استفاده از رمز دوم کارت‌های بانکی که در تراکنش‌های بدون حضور کارت به کار گرفته می‌شود، افزایش امنیت و جلوگیری از سوءاستفاده سودجویان، امکان فعال‌سازی رمز دوم کارت به‌صورت رمز پویا و یک‌بارمصرف از طریق سامانه‌های بانکداری الکترونیک بانک‌پاسارگاد فراهم‌شده است.

به گزارش رده و به نقل از روابط عمومی بانک‌پاسارگاد، مشتریان می‌توانند از طریق سامانه بانکداری مجازی و یا سامانه موبایل بانک (همراه بانک) نسبت به فعال‌سازی رمز پویا و جهت دریافت رمز دوم پویا صرفاً از طریق سامانه موبایل بانک (همراه بانک) اقدام کنند. به‌این‌ترتیب که در سامانه بانکداری‌مجازی از طریق گزینه «مدیریت نوع رمز دوم» در بخش «کارت‌های من» و در سامانه همراه بانک از طریق گزینه فعال/غیر فعال‌سازی رمز یک‌بارمصرف کارت در بخش «عملیات کارت» امکان دریافت این نوع رمز وجود دارد.
 
بر اساس این خبر، پس از فعال‌سازی رمز دوم یک‌بارمصرف، مشتری می‌تواند در زمان خرید کالا و خدمات بر روی درگاه‌های پرداخت، با مراجعه به موبایل بانک (همراه بانک)، قسمت سایر، عملیات کارت را انتخاب کرده و وارد این بخش شود. سپس با مراجعه به قسمت سایر، گزینه رمز یک‌بارمصرف کارت را انتخاب و یکی از کارت‌هایی که پیش‌ازاین رمز یک‌بارمصرف برای آن فعال‌شده را انتخاب کند. پس‌ازآن رمز یک‌بارمصرف به مشتری نمایش داده می‌شود. مهلت استفاده از رمز پویا حدود یک دقیقه است و پس‌ازاین مدت باید رمز یک‌بارمصرف جدید دریافت شود.
 
مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی به شماره 82890 آماده پاسخگویی به سؤالات مشتریان است.
 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم