رده بررسی در طرح آسایش بانک حکمت ایرانیان تا دو برابر سپرده خود تسهیلات 9 درصدی بگیرید

در طرح آسایش بانک حکمت ایرانیان تا دو برابر سپرده خود تسهیلات 9 درصدی بگیرید

بررسی
نویسنده: رده
25 آذر 1397

طرح آسایش بانک حکمت ایرانیان چیست؟

در طرح تسهیلاتی آسایش، بانک حکمت ایرانیان این فرصت را به وجود آورده تا متقاضیان دریافت تسهیلات بتوانند با سپرده‌گذاری در این بانک، تا حدود دو برابر (190 درصد) میزان سرمایه‌گذاری خود، وام دریافت کنند. در این طرح شما می‌توانید تا سقف 100 میلیون تومان و معادل 190 درصد میزان سرمایه‌گذاری خود در بانک حکمت ایرانیان تسهیلات دریافت کنید.
 

نرخ سود و اقساط تسهیلات آسایش بانک حکمت ایرانیان

طبق اعلام بانک حکمت ایرانیان، تسهیلات طرح آسایش با نرخ سود 9 درصد به متقاضیان پرداخت می‌شود. مدت‌زمان بازپرداخت اقساط تسهیلات آسایش حداقل 12 ماه و حداکثر 36 ماه تعیین‌شده است که به انتخاب متقاضی تسهیلات خواهد بود. درصورتی‌که دریافت‌کننده تسهیلات، اقساط خود را در مدت‌زمان کمتری پرداخت کند، از تخفیف نرخ سود تسهیلات برخوردار می‌شود که از سوی شعب محاسبه خواهد شد.
 

بلوکه شدن سپرده در طرح تسهیلاتی آسایش

در طرح تسهیلاتی آسایش بانک حکمت ایرانیان، حساب سپرده متقاضیانی که برای دریافت تسهیلات این طرح اقدام می‌کنند تا زمان بازپرداخت اقساط و تسویه تسهیلات مسدود خواهد شد و امکان برداشت کل یا بخشی از سپرده در طول دوره وجود ندارد. سپرده‌گذاری در این طرح در قالب حساب قرض‌الحسنه خواهد بود و در طول دوره مسدودی، سودی به سپرده‌گذار پرداخت نمی‌شود.
 

تضامین تسهیلات آسایش بانک حکمت

با توجه به اینکه رقم پرداختی تسهیلات در این طرح بیش از میزان سپرده‌گذاری (190 درصد سپرده) است، متقاضی باید با توجه به میزان تسهیلات دریافتی تضامین لازم را به بانک ارائه کند. طبق اعلام بانک حکمت ایرانیان، برای تسهیلات تا سقف 10 میلیون تومان معرفی یک ضامن رسمی (کسر از حقوق) و تسهیلات بیش از 10 میلیون تومان معرفی 2 ضامن رسمی (کسر از حقوق) الزامی است.
 

مدت‌زمان پرداخت تسهیلات طرح آسایش

متقاضی دریافت تسهیلات آسایش ابتدا باید نسبت به افتتاح حساب مربوط به این طرح در یکی از شعب بانک حکمت ایرانیان اقدام کند. بعد از افتتاح حساب، ارائه، بررسی و تأیید مدارک متقاضی و ضامنین، در ظرف زمان حداکثر یک‌هفته‌ای تسهیلات درخواستی به متقاضی پرداخت می‌شود.
 

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

17 دیدگاه
 1. Vahidaghilirad@gmail.com 3341749391 می‌نویسد

  واقعا متاسفم اول توضیح کامل ندادن که سپرده تا اخر تو حساب میمونه گفتند بعد پرداخت 19قسط ازاد میشه الان رفتم میگن تا تا اخر پرداخت کل قسط ازاد نمیشه

  4
  1
 2. پارسا می‌نویسد

  واقعا متاسفم واسه بانک حکمت واون مسئولین عقل کلش?? ملتوچی فرض کردید؟ این طرح کجاش آسایشه؟ چرامیگید۹ درصد؟ پس سود پولی که بلوکه میکنید چی میشه؟ بریدبابا ! خودتونید!!!!

  11
  1
 3. حاجی می‌نویسد

  با دوتا ضامن پول رو چرا بلوکه میکنید؟ فکر کردین چی؟

  5
 4. سامان می‌نویسد

  این وام من دقیق حساب کردم .. اولش به نظر نمیاد ولی محاسبه میکنید خیلی نرخ بالا میره .. چون پول خودت بلاکه شده تا اخرین قسط من پیشنهاد نمیکنم .

  6
  1
 5. morteza می‌نویسد

  دقیق حساب کردم میشه 31 درصد سود وام میشه

  3
 6. سید محمد امین می‌نویسد

  دوستان من بانک حکمت حساب ندارم.ولی خدا وکیلی اینطوری نیست..قولی میده .عمل میکنه.پاک ترین.منصف ترین بانک.حکمت هست..بانکدقوامین گفت سپرده بیارید از کارت خوان وام 9 درصد بدهم.خدای شاهده 90 ملیون شش ماه بدون سود گذاشتم بع امید اینکه دستگاه نانوایی بخرم.رفتم گفتن میانگین بهت 25 ملیون وام میدیم ولی دو تای کارمند بیارید..سپرده 500 ملیونی داشتم از چهار سال پیش.گفت بروی اصل سپرده بیار براید25 ملیون بزار..بخدا وام را داد به اقوام خودش تا الان یگ ریال بمن نداد..منم واگذارش میکنم بخدای..خدای جزایش را بده.انشالله اون وام توی گلوی برادرش که به اون داد گیر بکنه…

  3
  4
 7. محمد می‌نویسد

  اسم طرحشم گذاشته آسایش

 8. یونس می‌نویسد

  واقعا کی میشه ی بانک ی تسهیلاتی بده ک ادم هم کارش راه بیوفته هم دعا ب جون بانک کنه و از زندگی تو ایران هم اینقدر زجر نکشه

  4
 9. محمد می‌نویسد

  هدف از گذاشتن این طراح ها توسط بانک ها تحمیل کردن وام با درصد بالا به مردم است. با یه حساب سرانگشتی متوجه میشید که در واقع شما 29 درصد سود وام دادید نه 9 درصد!!!! با سرمایه گذاری پولتون در صندوق ها میتونید 20 درصد سالیانه سود بگیرید گه عملا در این طرح از بین میره. اگر هم قصد گرفتن چنین وامی دارید از طرح فاخر بانک قوامین استفاده کنید که حداقل 10 درصد به اصل پولتون سود میده و تنها تفاوت با این طرح اینه که 80 درصد مبلغ سپرده میتونید وام بگیرید نه دو برابر.

  3
 10. آنچه برآی خود نمی پسندی می‌نویسد

  اگر ما با این شرایط به این بانک وام بدیم قبول می کنند مثلا ده سال پیش هم که حقوق ضامن پانصد هزار بود یک ضامن می خواستند الان هم که حقوق ضامن 3میلیون است یک ضامن

  1
 11. مردم ایران می‌نویسد

  چه اسم خوبی داره این وام.طرح آسایش بانک حکمت ایرانیان.اگر طرح آسایش ملت ایران واجراکردید من داوطلبم.

  2
 12. صابر می‌نویسد

  واقعا شاهکارکرده بانکتون.لااقل از بانکهای دیگه یه سوال میکردید ببینیدشرایط بهتر از این به اصطلاح تسهیلات شما یه وقت نباشه اونوقت تبلیغاتتون رو شروع میکردید.

 13. محمد می‌نویسد

  اصلاوام خوبی نیست اگه حساب کنی بیشتراز20بشه

 14. ........ می‌نویسد

  خداوکیلی مردم را چی فرض کردین؟!
  وام۹درصد یا۲۳درصد؟!
  با سپرده ای که مسدود وام۲۳نه۹.

 15. حسین می‌نویسد

  سپرده خودت مسدود میشه تازه ضامن هم میخواد؟

 16. امین می‌نویسد

  واقعا خسته نباشند با این ایده پردازیشون. کل پولت مسدود میشه که خودش کلی سود داره براشون.بعد با سود تسهیلات ۹ درصد کلی منت می دارن.در حالتی که حساب کنی سود تسهیلات بیشتر از ۱۸ درصد هست چون اصل پولت بلوکه شده.

  1
 17. علی ثباتی می‌نویسد

  این طرح به درد خودشون میخوره همه بانکها همین مقدار وام میدن تازه سپرده به عوض ضامن مسدود میشه و سود 18درصدی بهش میدن مگه دیوانه هست آدم پولش بدون سود مسدود بشه ضامنم ببری واقعا طرح خنده داری داده بانک حکمت خخخخخخ

  2