رده بررسی در طرح تدبیر بانک سپه با افتتاح حساب 2 میلیونی تا 50 میلیون وام بگیرید

در طرح تدبیر بانک سپه با افتتاح حساب 2 میلیونی تا 50 میلیون وام بگیرید

بررسی
نویسنده: رده
1 اردیبهشت 1397

نحوه دریافت و نرخ سود تسهیلات طرح تدبیر

برای استفاده از این طرح ابتدا باید حساب سپرده قرض‌الحسنه جاری کارت (بدون دسته‌چک – متمرکز) باز کنید که حداقل موجودی آن 2 میلیون تومان باید باشد و بعد از گذشت مدت‌زمان 6 ماه، متناسب با میانگین موجودی حساب خود و تا سقف 50 میلیون تومان می‌توانید تسهیلات بگیرید. در این طرح نوع حساب سپرده قرض‌الحسنه بدون سود و نرخ سود تسهیلات 14 درصد محاسبه می‌شود.
 

شناسنامه طرح تسهیلاتی تدبیر
  عنوان شرح
1 نوع سپرده سپرده قرض‌الحسنه جاری کارت
2 حداقل مبلغ سپرده 2 میلیون تومان
3 نرخ سود سپرده 0%
4 حداقل زمان سپرده‌گذاری حداقل 6 ماه
5 حداکثر تسهیلات 50 میلیون تومان
6 نرخ سود تسهیلات 14%
7 تعداد اقساط حداکثر 48 ماه
 

 

برداشت کامل مبلغ سپرده و تسهیلات طرح تدبیر

در این طرح هیچ بخشی از مبلغ سپرده و تسهیلات شما بلوکه نخواهد شد و بعد از سپری شدن مدت‌زمان متناسب برای کسب امتیاز دریافت تسهیلات، می‌توانید کل مبلغ سپرده‌گذاری شده و تسهیلات متناسب تا سقف 50 میلیون تومان را برداشت کنید. در طول مدت سپرده‌گذاری، موجودی حساب شما نباید از حداقل تعیین‌شده (2 میلیون تومان) کمتر شود و در صورت کاهش مبلغ از حداقل تعیین‌شده به هر دلیلی، مبلغ تسهیلات متعلق به آن حساب به‌طور سیستمی صفر خواهد شد.
 

تعداد اقساط تسهیلات طرح تدبیر به انتخاب مشتری

 تعداد اقساط بازپرداخت بر اساس میزان و نوع تسهیلات دریافتی تعیین می‌شود که سقف آن 48 ماهه خواهد بود. پس از مشخص شدن مبلغ تسهیلات، می‌توانید به ازای هر یک ماه تأخیر در دریافت تسهیلات، سه ماه به مدت بازپرداخت و یا به ازای کاهش هر 3 درصد از مبلغ تسهیلات قابل پرداخت، یک ماه به مدت بازپرداخت تسهیلات خود اضافه کنید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید از ترکیب هر دو روش جهت افزایش مدت بازپرداخت استفاده کنید.
 

نوع پرداخت تسهیلات طرح تدبیر

بعد از افتتاح حساب و گذشت حداقل زمان سپرده‌گذاری (6 ماه) می‌توانید با توجه به امتیاز کسب‌شده از میانگین موجودی حساب سپرده، از تسهیلات طرح تدبیر در قالب کارت اعتباری مرابحه با سقف بازپرداخت 36 ماه (تا سقف 50 میلیون)، تسهیلات خرید کالا با سقف بازپرداخت 36 ماه (تا سقف 10 میلیون) و یا تسهیلات تعمیرات اساسی مسکن با سقف بازپرداخت 48 ماه (تا سقف 50 میلیون) استفاده کنید.
 

نوع تسهیلات مبلغ اقساط
کارت اعتباری مرابحه سقف 50 میلیون حداکثر 36 ماه
خرید کالا سقف 10 میلیون حداکثر 36 ماه
تعمیرات اساسی مسکن سقف 50 میلیون حداکثر 48 ماه
 

 

مزایای طرح تسهیلاتی طرح تدبیر

 • در این طرح دریافت‌کننده تسهیلات به‌اندازه سقف تسهیلات دریافتی و به مدت یک سال از بیمه عمر رایگان برخوردار می‌شود.
 • صاحب سپرده حساب طرح تدبیر بعد از کسب امتیاز لازم برای دریافت تسهیلات می‌تواند امتیاز خود را به یکی از بستگان درجه‌یک (همسر، فرزند، پدر، مادر، خواهر و برادر) انتقال دهد.
 • حساب سپرده طرح تدبیر از نوع حساب‌های متمرکز بانک سپه است و دارنده حساب می‌تواند از خدمات سامانه‌های بانکداری اینترنتی، تلفن‌بانک و همراه بانک استفاده کند.
 • مشتریان حقوقی شامل دستگاه‌ها و سازمان‌ها می‌توانند با عقد تفاهم‌نامه با اداره کل بازاریابی بانک سپه، کارکنان زیرمجموعه خود را از دریافت تسهیلات این طرح بهره‌مند کنند.

 

شرایط و ضوابط دریافت تسهیلات طرح تدبیر

 • متقاضی تسهیلات به ازای دریافت هر 10 میلیون تومان تسهیلات باید یک ضامن معتبر رسمی (حداقل یک کسر حقوق) به بانک معرفی کند.
 • هر فرد حقیقی با افتتاح حساب طرح تدبیر فقط یک‌بار از امتیاز اخذ تسهیلات از محل حساب افتتاح‌شده برخوردار می‌شود.
 • فرد متقاضی تسهیلات و ضامنین نباید در نظام بانکی چک برگشتی، بدهی و تعهدات سررسید گذشته، معوق و مشکوک الوصول داشته باشند.
 • مثبت بودن اعتبارسنجی بانک مبنی بر توان بازپرداخت تسهیلات از سوی تسهیلات گیرنده و ضامنین و عدم استفاده از تسهیلات تعمیرات مسکن یا کارت اعتباری برای تسهیلات گیرنده
مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

26 دیدگاه
 1. محمد زاهد می‌نویسد

  سلام چرا طرح وام بدون ضامن رو اجرا نمی‌کنید، تازه شدیدتر هم کردید، به ازای هر 10 میلیون تومن یه ضامن، یعنی شخص اگه بخواد 50 میلیون وام بگیره باید 5 ضامن معرفی کنه؟ اسم طرح رو هم گذاشتید تدبیر؟ واقعا خسته نباشید با این تدبیرتون

 2. ایرانی می‌نویسد

  عجبببببب??????!!!!!!!۵تاضامننننننن؟؟؟؟؟؟ازین همه سخاوت ودست ودلبازی پس نیوفتین یوقت…؟؟؟?

  11
 3. احمد می‌نویسد

  مشخصه اونقد شرایط رو سخت کردین
  که هیچکس نتونه وام بگیره
  اینطور وام ها به شما و اهل خانواده و دوستان صمیمی میرسه
  که بتونید بار خودتونو ببندید
  این پول ها خوردن نداره
  درد بی درمون میشه تو شکم خانوادتون

  17
 4. محمد کارشناس می‌نویسد

  سلام بر همگی متاسفم که در چنین بانکی حساب دارم و کارتخوان مغازم هم از همین بانکه نزدیک به ۵ ساله حساب دارم و با کارتخوانم نزدیک به سالی ۱۰۰ ملیون پول ردو بدل میشه هیچ وقط حسابم هم کمتراز ۳ ملیون نبوده بعد این همه سال یک روز که به وام ۵۰ ملیونی احتیاج پیدا کردم که موجودی حسابم هم توی اون روز ۵ ملیون بود رایس بانک زد تو کامپیوتر و گفت به شما وام تعلق نمیگیره یعنی خواک بر سر ما ایرانیان که اولین بانکمون سپه از اولیش پیداس بقیشون چیند.

  14
  3
 5. الیی می‌نویسد

  وامهای درصد پایین مال کارمندای خودشونه

  23
 6. minasoltaniarman می‌نویسد

  تا۲۲بهمن به وام ۱میلیونی لازم دارم

  11
 7. داوود می‌نویسد

  سلام.درودبربانک دارهای عزیزم.افتادین زحمت اگه چیزدیگه هم میخواین بگین تعارف نکنین اخه حس میکنم یه جورهای توضررین برای رشدما…فقط درگیر بیمه عمرتونم خوشم میادمیدونستین وام گیرنده بعد۲ماه سکته روزده بیمشم کردین

  31
  2
 8. ناصرمحرابی می‌نویسد

  سلام.ایناچرت محضه من الان نزدیک هشت ماهه پول گذاشته تو بانک سپه برای وام ده میلیون تومانی.نزدیک ده بار رفتم بانک میگه هنوز سیستم باز نشده.چطور برا کسی که صدمیلیون به بالا وام میخواد سیستم بازه و ضامن نمیخواد برا ما هم ضامن کارمند صفته چک سفید امضا میخواند

  33
  2
 9. سارا می‌نویسد

  ایا بانکها دادن وام رو متوقف کردن؟

  6
  3
  1. لیلا می‌نویسد

   مگه قرار بود وان بدن که متوقف کردن ؟ هر وقت گرفتیم بگیم. وام دولتی یعنی فقط دویدن و در آخر خستگی و انصراف از گرفتن وام

   2
 10. كورش می‌نویسد

  طرح تدبير واميد

  3
  3
 11. كورش می‌نویسد

  سلام فكر كنم اين طرح تدبير هم مثل دولت تدبير باشه با اصلاح طلب وارد و اصول گرا از كار در آمد

  11
  2
 12. یک ایرانی می‌نویسد

  اسمشو بزارید طرح تحقیر!

  14
  1
 13. محمدجوادرجب زاده می‌نویسد

  جواب بدین، نکنه جواب دادن به سوالات مردم هم ضامن میخاین، خدا شاهد رئیس شعبه ای سراغ دارم که به همه اقوام ژن خوبش وام داده، بدون سپرده وضامن و…. جمع کنید این بساطو، بخدا همین وامو با این شرایط سخت رو هم به ما نمیدین

  17
 14. محمود می‌نویسد

  بادیدن این همه لطف ناشی از طرح تدبیر واقعآ شوکه وشرمنده شدم…. فقطباید ۶ ماه ناقابل در انتطار باشم و-دو میلیون هم در حساب بزارم و- در هیچ با نکی قسط معوق و…نداشته باشم ۴- برای ۱۰ میلیون کارمند رسمی بیارم و.۱۴ درصد ناقابل سود بپردازیم.و حداقل ماهی ۱میلیون به بالا با حقوق دومیلیونی قسط بدهم …راستی خود بانک میداند من یکسال نشده از این همه امتیازسکته میکنم.بنده طرحی دیگه به دوستان میدم.آن هم بدون سود وضامن….بجای قسط ماهی ۱/۵بدارید گوشه ای بعد از ۶ ماه میشه ۹ تومن با دوتومن خودت میشه ۱۱ تومن .فکر کن از امروز وام را گرفتی.بدون ضامن.سود.استعلام وبدهی

  14
 15. کوروش کبیر می‌نویسد

  سلام.خداوکیلی این شرایط از هفت خوان رستم هم سخت تره.یه دونه ضامن هم نمیشه پیدا کرد چه برسه به پنج تا.من آگه پنج تا ضامن داشتم وقت خوم تو این سایت وان سایت برای دونستن شرایط وام تلف نمی کردم.چون وقتی ضامن باشه خود وام میاد دنبالت.خدا وکیلی یه کم به فکر ما جوانها باشید.

  14
 16. منتقد می‌نویسد

  آخ مگه تو این مملکت 10 میلیون تومان چقدر ارزش داره که باید بابتش یک ضامن رسمی معرفی کنیم و از طرفی مگر در کشور چه تعداد کارمند رسمی داریم که دارای شروط بانک باشند و یا اینکه بتونند از محل کارشون گواهی کسر از حقوق بگیرند. و این شرایط وام کجاش اسلامی و حلاله؟؟؟؟
  واقعا با این مملکت داری مسئولین باید فاتحه این مملکت رو در آینده نزدیک بخونیم.

  12
  1. محمود می‌نویسد

   بابا فکر کن امروز بدون ضامن وام گرفتی.اول ۲ تومن خودت را بگذار گوشه ای وماهی ۱ونیم قسط بزار روش…سر شش ماه ۱۱ تومن بردار بدون سود .ضامن و بدهی

   4
   1
 17. خوش فکر می‌نویسد

  به نظر من از هر ضامن ده میلیون بگیر ۵ ساله هم بگردون با نرخ صفر تا پنج درصد خودتم بیمه عمر کن

  4
 18. ....... می‌نویسد

  سلام.اگ تو بانکب با سوده 20یا 25درصد80میلیون بزاریم.هرماده سودش چقد میشه.بزاریم تو سپرده

  3
 19. ایرانی می‌نویسد

  طرحش میشد طرح جالبتری باشه….اخه مگه 5 تا ضامن جور کردن کار راحتیه چرا اینقدر بازی سر مردم در میارن؟!!! یکی بیاد جواب بده اون ژن خوبی که وام 10 میلیاردی میگیره و پس هم نمیده!!آیا باید 1000 تا ضامن معرفی کنه به بانک؟؟!!!

  9
  1. سعيد ميرجاني می‌نویسد

   واقعا متاسفم براي ما ايراني ها كه بايد گريه وام گيرنده را دربيارن تا وام بدن.باتشكر

   5
 20. فرشته می‌نویسد

  سلام، خسته نباشن

  1
  1
 21. حامدمحمدی می‌نویسد

  سلام هر ده تومن یه ضامن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! بگو نمیخواهین بدین دیگه. چه خبره

  7
 22. وحید می‌نویسد

  مسخره کردین واقعا واس 50 میلیون باید 5تا ضامن بیاره طرف خخخخخخخخ

  9
 23. جمعه دهداری می‌نویسد

  سلام بسیارخوب باتشکر

  5