رده بررسی تا 200 میلیون تومان با طرح تسهیلات صبا اقتصادنوین وام بگیرید

تا 200 میلیون تومان با طرح تسهیلات صبا اقتصادنوین وام بگیرید

بررسی
نویسنده: رده
9 تیر 1398

تسهیلات طرح صبا بانک اقتصاد نوین چیست؟

در این طرح تسهیلاتی که در قالب بسته‌های مختلف اجرا می‌شود، مشتری می‌تواند بر اساس میانگین حساب خود در بازه‌های زمانی 2، 3 و 4 ماهه، در این بانک تسهیلات دریافت کند. در بسته شماره یک این طرح (صبا 1 و 2) مشتریان حقیقی و حقوقی بانک اقتصادنوین، صاحبان مشاغل و فعالان اقتصادی می‌توانند تا دو برابر معدل موجودی حساب سپرده خود و تا سقف 200 میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند. در بسته شماره 2 این طرح (صبا 3 و 4) دارندگان پایانه‌های فروش (POS) بانک اقتصادنوین می‌توانند برای تأمین نیازهای ضروری تا سقف 100 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کنند.
 

نوع حساب کوتاه‌مدت، جاری
میزان تسهیلات تا 215 درصد میانگین حساب
سقف تسهیلات 200 میلیون
سود تسهیلات 4 و 18 درصد (بر اساس نوع حساب)
ضامن بلوکه شدن سپرده، ضامن کسر از حقوق (بر اساس نوع حساب)
 

تسهیلات صبا به چه مشتریانی پرداخت می‌شود؟

 این تسهیلات در قالب کمک‌هزینه خرید خودرو، تعمیر مسکن، خرید ابزار کار، لوازم‌یدکی، تجهیز مطب برای پزشکان و داروسازان، اصناف، کسبه و صاحبان کسب‌وکارهای کوچک، پذیرندگان پایانه‌های فروشگاهی متصل به سپرده‌های بانک اقتصادنوین قابل پرداخت است. ضمن اینکه شرکت‌ها و مؤسسات نیز می‌توانند از این طرح برای پرداخت تسهیلات به کارمندان خود استفاده کنند و به پشتوانه گردش مالی حساب‌های شرکت در بانک اقتصادنوین، کارکنان خود را برای دریافت وام به بانک معرفی کنند.
 

میزان تسهیلات طرح صبا چقدر است؟

در بسته شماره یک طرح تسهیلاتی صبا بانک اقتصادنوین (صبا 1 و 2)، بر اساس معدل موجودی سپرده‌های کوتاه‌مدت و قرض‌الحسنه جاری مشتریان در بازه‌های زمانی دو تا چهار ماه، امکان پرداخت تسهیلات تا 215 درصد معدل موجودی سپرده‌ها و تا سقف 200 میلیون تومان امکان‌پذیر است. در بسته شماره 2 طرح تسهیلاتی صبا بانک اقتصادنوین (صبا 3 و 4) بر اساس معدل موجودی سپرده‌های کوتاه‌مدت و قرض‌الحسنه جاری متصل به پایانه‌های فروش بانک اقتصادنوین در بازه‌های زمانی دو تا چهار ماه، امکان پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه تا 70 درصد معدل موجودی سپرده و تا سقف 100 میلیون تومان امکان‌پذیر است.
 

نرخ سود و اقساط تسهیلات صبا بانک اقتصادنوین

نرخ سود تسهیلات طرح صبا متناسب با حسابی است که به پشتوانه میانگین آن حساب، شما درخواست تسهیلات می‌دهید. در بسته شماره یک نرخ سود تسهیلات 18 درصد خواهد بود و در بسته شماره 2، دارندگان پایانه‌های فروش (POS) بانک اقتصادنوین تسهیلات قرض‌الحسنه با نرخ 4 درصد دریافت خواهند کرد. اقساط تمامی طرح‌های صبا نیز 12، 24 و 36 ماهه خواهد بود که به انتخاب خود مشتری تعیین می‌شود.
 

ضمانت دریافت تسهیلات طرح صبا

متقاضیان دریافت تسهیلات طرح صبا، با توجه به نوع درخواست تسهیلات (حسابی که میانگین حساب آن ملاک پرداخت تسهیلات قرار می‌گیرد) باید ضمانت لازم را برای دریافت تسهیلات به بانک ارائه کنند. مشتریانی که به پشتوانه حساب سپرده خود تسهیلات دریافت می‌کنند نیازی به ارائه ضامن دیگری ندارند و درواقع سپرده آن‌ها تا زمان تسویه تسهیلات به‌عنوان ضمانت بازپرداخت اقساط بلوکه می‌شود. سایر متقاضیان تسهیلات نیز باید به ازای هر 10 میلیون تومان تسهیلات یک ضامن رسمی کسر از حقوق به بانک ارائه کنند. ضمن اینکه با تشخیص شعبه و بر اساس اعتبار سنجی مشتری، امکان ارائه سایر وثایق به‌عنوان ضامن دوم (ارائه نامه رسمی کسر از حقوق به‌عنوان ضامن اول ضروری است) وجود دارد.

 

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

8 دیدگاه
 1. مجید می‌نویسد

  سلام من درخواست تسهیلات به مبلغ پنجاه میلیون دارم. میشه شرایطش رو بگید ممنون میشم

  4
  1
 2. سحر می‌نویسد

  با سلام
  والا من الان ۸ سال دستگاه پز این بانک صبح تا شب دستم دارم کارت میکشم تو سه ماه حدود دوهزار تراکنش داشتم ۱۰۰ میلیون گردش مالی هر بار میرم بانک میگه امتیاز حسابت کمه همین حساب کتابی که اینجا نوشته بعد این سه ماه باید به من ۷۰ درصد نوجودی وام بدن با یک ضامن کارمند ولی از اونجایی که رفتم گفتم ضامنم آمادس بیاد بانک هر بار میگن امتیاز حسابت ارزش وام گرفتن نداره برو ماه دیگه بیا هر بار همینجوری سر دووندن من دیگه منصرف شدم همش دروغ وام رو به کلاه بردارا میدن بعدم نمیتونن پس بگیرن حقشونه

  5
 3. زهرا مینایی می‌نویسد

  افرادی که سپزده قابل توجهی ندارند و نیاز به وام دارند چه کاری میتونن انجام بدن؟

  1
  1
 4. ابوالقاسم فردوسي می‌نویسد

  واقعا جالبه. هم سپرده گذاري كني هم وام را با سود 18 درصد حساب كنن.
  به درد نميخوره.

  8
 5. یعقوب می‌نویسد

  برای تبلیغات روشی بدتر از این نمیشه در نظر گرفت
  از مشتریانی که در نظر گرفته شده معلوم هست که قشر متوسط توان بازپرداخت نداره،
  تبلیغات بدیه

  7
 6. Wasag می‌نویسد

  سلام بلوکه شدن سپرده و ضامن داشتن طرح ضامن آوردن طرح جالبی. یعنی بانک به سپرده طرف هم اعتماد نداره بانک ها عادت کردن به آوردن ضامن اگر صد سال دیگه هم بگذره مثل کپی شناسنامه

  6
  1
 7. Ali می‌نویسد

  با سلام
  یعنی در این طرح ما 100میلیون سپرده داشته باشیم. 200 میلیون وام میدن بدون ضامن؟

  23
  7
 8. هادی حاجی حیدری می‌نویسد

  باسلام بانک اقتصادنوین .بانک بسیارخوبی میباشدقبلامن ازآن بانک وام دریافت کردم.

  4
  17