رده بررسی همه‌چیز درباره کارت اعتباری بانک ملی

همه‌چیز درباره کارت اعتباری بانک ملی

بررسی
نویسنده: رده
29 فروردین 1395

مشخصات کارت
دارنده این کارت می‌تواند تا میزان مشخصی که به آن سقف اعتبار گفته می‌شود از محل اعتباری که توسط بانک ملی ایران به آن اختصاص داده‌شده است از مراکز فروش کالا یا خدمات خرید نماید. این کارت‌ها در مبالغ ده میلیون ریال تا سقف یک‌صد میلیون ریال صادر و اعتبار آن گردشی است و پس از تسویه و یا بازپرداخت اقساط، اعتبار کارت تا میزان اولیه تجدید (شارژ) می‌گردد.

دریافت وجه نقد از طریق خودپرداز و یا کارت‌خوان‌های شعب برای کارت‌های اعتباری امکان‌پذیر نیست.

مزایای کارت اعتباری

 • قدرت خرید بیشتر
 • شرایط آسان دریافت
 • مدیریت هزینه و آزادی عمل در پرداخت
 • اعتبار مستمر

 شرایط عمومی دریافت کارت

 • داشتن حداقل 18 سال تمام
 • دارا بودن یکی از انواع حساب‌های قرض‌الحسنه جاری، پس‌انداز و یا سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت سیبا جهت اتصال به کارت اعتباری
 • گردش مستمر حداقل شش ماه، ماهیانه به میزان 10 میلیون ریال در حساب‌جاری و یا میانگین مانده شش‌ماهه 10 میلیون ریال برای دارندگان حساب کوتاه‌مدت (ویژه کارت اعتباری فراگیر)
 • عدم سابقه چک برگشتی نزد شبکه بانکی کشور
 • عدم بدهی غیر جاری
 • ارائه درخواست کتبی به شعبه
 • ارائه مدارک شناسایی و کارت ملی به شعبه
 • ارائه مدارک شغلی دال بر اشتغال و میزان درآمد
 • ارائه تضمینات یا وثایق موردقبول بانک

تذکر: در حال حاضر کارت اعتباری برای اشخاص حقوقی صادر نمی‌گردد

نرخ سود کارت اعتباری

 • سود تسهیلات اعطایی بر اساس نرخ مصوب شورای پول و اعتبار برای عقد مرابحه محاسبه می‌گردد.
 • بدیهی است در صورت عدم بازپرداخت تسهیلات در سررسیدهای مقرر، مبلغی به‌عنوان وجه التزام تأخیر تأدیه بر اساس مقررات به مانده تسهیلات اضافه می‌شود.
 • نرخ سود فقط به میزان اعتبار مصرف‌شده مشتری اختصاص می‌یابد و مبلغ مصرف نشده مشمول آن نمی‌شود.
 • در صورت تسویه بدهی مشتری زودتر از موعدهای تعیین‌شده نرخ اختصاص‌یافته بر اساس زمان تسویه بدهی تعدیل می‌گردد.

هزینه صدور کارت اعتباری

 • آبونمان کارت اعتباری، به میزان 2% مبلغ اعتبار در کارت اعتباری معمولی و 1% در کارت اعتباری فراگیر (این مبلغ در اولین صورتحساب منظور و از مشتری اخذ می‌گردد)
 • دریافت نقدی مبلغ 50 هزار ریال هزینه صدور فیزیک کارت
 • دریافت نقدی مبلغ 100 هزار ریال به‌عنوان هزینه اعتبارسنجی‌های مربوطه (استعلام چک برگشتی و بدهی معوق و …)

کارت اعتباری فراگیر

ویژگی کارت اعتباری فراگیر
کارت اعتباری فراگیر یکی از انواع کارت‌های اعتباری بانک ملی ایران است که به دلیل شرایط خاص در خصوص تخصیص نرخ سود به مشتریانی که دارای حساب‌جاری با میانگین مانده ماهانه 10 میلیون ریال و یا کوتاه‌مدت با میانگین رسوب 10 میلیون ریال باشند بنا به نظر شعبه از مبلغ 10 میلیون ریال تا 50 میلیون ریال اعطا می‌شود.
دوره بازپرداخت (سررسید پرداخت) کارت اعتباری فراگیر، حداکثر یک سال بوده و دارنده کارت می‌تواند بدهی خود را حداکثر در 12 ماه پرداخت نماید

مزایای کارت اعتباری فراگیر
درصورتی‌که مشتریان نسبت به پرداخت بدهی (مجموع خریدهای طی دوره یک‌ماهه) به هر مبلغی اعم از کل اعتبار استفاده‌شده و یا قسمتی از آن در مهلت پرداخت (5 روز پس از تاریخ صدور صورتحساب) اقدام نمایند، بدهی پرداخت‌شده مشمول هیچ‌گونه سودی نمی‌شود.
پس از انتقال مانده بدهی به تسهیلات مرابحه، مشتری نسبت به پرداخت اقساط ماهانه (مندرج در صورتحساب ارسالی) اقدام خواهد نمود.
چنانچه دارنده کارت قبل از سررسید تسهیلات، نسبت به بازپرداخت تمام تسهیلات اقدام نماید، متناسب با مبلغ وصولی و زمان باقیمانده تا سررسید، سود محاسبه‌شده تسهیلات تعدیل و به مشتری تخفیف لازم اعطا می‌گردد.
برای دریافت کارت اعتباری فراگیر یک برگ قرارداد لازم‌الاجرا امضا گردیده و یک برگ چک به‌عنوان ضمانت در بانک به امانت ضبط و نگهداری می‌گردد و نیازی به وثایق دیگر نیست.

کارت اعتباری کالای ایرانی

معرفی خدمت
کارت خرید اعتباری کالای ایرانی باهدف حمایت از تولیدات داخلی، رونق بخشی به اقتصاد و ارتقای رفاه عمومی، با هماهنگی دولت و پشتیبانی چند بانک ایجادشده است.
دارندگان این کارت می‌توانند نسبت به خرید کالاهای مشمول طرح که سیاهه آن توسط وزارت صنعت، معدن، تجارت تعیین می‌شود، از طریق پایانه‌های فروش P.O.S مستقر در فروشگاه‌ها و مراکز معرفی‌شده وزارت یادشده تا سقف اعتبار تعیین‌شده، به‌صورت تدریجی یا یکجا اقدام و به‌صورت اقساطی (حداکثر طی 12 قسط) یا یکجا نسبت به بازپرداخت بدهی خود اقدام نمایند.
صدور کارت اعتباری برای دو گروه هدف در نظر گرفته‌شده است:
1- زوج‌های جوان تازه ازدواج‌کرده‌اند که در سامانه قرض‌الحسنه ازدواج بانک مرکزی ثبت‌نام و شماره پیگیری دریافت نموده‌اند و تا تاریخ 19/10/1394 موفق به دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج نشده‌اند.
2-کارکنان رسمی و پیمانی دستگاه‌های اجرایی و بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری که حقوق و مزایای تعهد نشده ماهانه آن‌ها حداکثر معادل پانزده میلیون ریال است.
شرایط دریافت کارت
الف) مزدوجین:
1- سقف اعتبار کارت‌های اعتباری برای زوج‌های تازه ازدواج‌کرده حداکثر معادل پنجاه میلیون ریال برای هر یک از زوجین است.
2- فرآیند و مدارک اعتبارسنجی و تأمین وثایق برای صدور کارت اعتباری برای زوج‌های تازه ازدواج‌کرده مشابه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج است.
3- فرآیند معرفی زوج‌های تازه ازدواج‌کرده به بانک‌ها برای اخذ کارت اعتباری، همانند فرآیند اخذ تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج است.

ب) کارکنان رسمی و پیمانی دستگاه‌های اجرایی و بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری:
1- درخواست کارت اعتباری توسط واحدهای منابع انسانی دستگاه‌ها از متقاضیان اخذشده و به‌صورت یک فهرست تنظیم می‌شود.
2- ذی‌حساب هر یک از دستگاه‌های اجرایی بر اساس مانده حقوق و مزایای تعهد نشده متقاضی نسبت به بررسی و تعیین حد و گواهی کسر از حقوق اقدام می‌نماید.
3- دستگاه‌های اجرایی فایل فهرست متقاضیان را مشتمل بر اقلام اطلاعاتی موردنیاز بانک تهیه و به همراه نامه حاوی معرفی رسمی متقاضیان و گواهی کسر از حقوق گروهی برای بانک عامل (بانکی که حساب کارکنان سازمان‌ها و دستگاه‌های متقاضی نزد آن متمرکز بوده و حقوق و مزایای کارکنان و بازنشستگان به‌حساب یادشده واریز می‌شود) ارسال می‌نماید.
4- حداکثر اعتبار قابل تخصیص به کارت اعتباری کارکنان و بازنشستگان کشوری حداکثر معادل چهار برابر حقوق و مزایای تعهد نشده ماهانه آن‌ها (سقف گواهی کسر از حقوق) است.
سایر ویژگی‌ها
نرخ سود نرخ سود تسهیلات اعطایی برای دارنده کارت معادل 12% خواهد بود.
درصورتی‌که مشتریان نسبت به پرداخت بدهی (مجموع خریدهای طی دوره یک‌ماهه) به هر مبلغی اعم از کل اعتبار استفاده‌شده و یا قسمتی از آن در مهلت پرداخت (مهلت 7 روزه تقویمی) اقدام نمایند، بدهی پرداخت‌شده مشمول هیچ‌گونه سودی نمی‌گردد. لیکن مانده بدهی پس از مهلت پرداخت به‌عنوان یک فقره تسهیلات مشمول نرخ سود عقد مرابحه از تاریخ خرید خواهد گردید.
ازآنجاکه کلیه بدهی دارندگان کارت از سوی سازمان‌ها و دستگاه‌های متبوع (از طریق صدور گواهی کسر از حقوق به‌صورت تعهد کلی به بانک) تعهد و تضمین خواهد گردید، لذا جهت صدور کارت‌های یادشده نیازی به ارائه وثایق و تضمینات نیست.

تبصره: فهرست کالاهای قابل خریداری، فهرست عرضه‌کنندگان کالاها از طریق: تارگاه دولت (www.dolat.ir)، شاپرک (www.shaparak.com) و وزارت صنعت، معدن و تجارت (www.mimt.gov.ir) در اختیار عموم قرار می‌گیرد.

نحوه پرداخت صورتحساب و پرداخت
در پایان هرماه صورتحساب مشتری برای آگاهی از میزان بدهی ارسال می‌گردد. دارنده کارت مکلف است چنانچه صورت‌حساب را تا 3 روز پس از پایان هر دوره (یک ماه) دریافت نکرده باشد، مراتب را شخصاً از نزدیک‌ترین شعبه بانک و یا مرکز تماس کارت اعتباری پیگیری کند.

مهلت اعتراض به صورت‌حساب، حداکثر 3 روز پس از صدور صورت‌حساب است. رسیدگی به اعتراض و پاسخ‌گویی به دارنده کارت حداکثر ظرف 2 روز کاری انجام می‌پذیرد.
چنانچه بانک، اعتراض دارنده کارت را قابل‌قبول بداند، موظف است صورت‌حساب را اصلاح و برای دارنده کارت ارسال کند. مشتری متعهد است در موعد مقرر نسبت به پرداخت بدهی مطابق با صورت‌حساب اقدام و در صورت تأیید اعتراض علاوه بر اصلاح صورت‌حساب در دوره آتی، مبالغ مورد اعتراض به‌حساب ایشان واریز می‌شود.

صورتحساب به چند روش در اختیار مشتری (دارنده کارت) قرار می‌گیرد:
الف) ارسال به پست الکترونیک (ایمیل) معرفی‌شده از سوی مشتری
ب) مراجعه به سایت بانک ملی ایران بخش کارت اعتباری، منوی صورتحساب کارت اعتباری
ج) مراجعه به نشانی اینترنتیwww.bmicc.ir
د) با مراجعه به شعب بانک و درخواست دریافت صورتحساب

مدت بازپرداخت بدهی کارت‌های اعتباری بر اساس مبلغ اعتبار تخصیصی حداکثر 2  سال (24 قسط متوالی) به شرح جدول ذیل  است.

ردیف مبلغ اعتبار تخصیصی (به ریال) حداکثر اقساط بازپرداخت تسهیلات
1 10.000.000 6 قسط
2 20.000.000 12 قسط
3 30.000.000 18 قسط
4 40.000.000 الی 100.000.000 24 قسط

نرخ سود و نحوه محاسبه:

* سود تسهیلات اعطایی بر اساس نرخ مصوب شورای پول و اعتبار برای عقد مرابحه محاسبه می‌گردد.

* بدیهی است در صورت عدم بازپرداخت تسهیلات در سررسیدهای مقرر، مبلغی به‌عنوان وجه التزام تأخیر تأدیه بر اساس مقررات به مانده تسهیلات اضافه می‌شود.

دارندگان کارت می‌توانند نسبت به پرداخت بدهی از سه  طریق اقدام کنند:

الف) از طریق دستگاه‌های خودپرداز و انتخاب گزینه انتقال وجه کارت به کارت با شناسه پرداخت و انتقال وجه به کارت مجازی به شماره 6037991899604361 با شناسه پرداخت درج‌شده در صورتحساب.
ب) مراجعه به قسمت دریافت صورتحساب کارت اعتباری (دریافت صورت‌حساب کارت اعتباری(
ج) از طریق سامانه بام

• چنانچه مطالبات بانک ظرف مدت 2 ماه پس از تاریخ سررسید تسهیلات، وصول نشود، کارت موقتاً مسدود شده و امکان استفاده از میزان اعتبار باقیمانده آن به حالت تعلیق درآمده و بانک مراتب را به دارنده کارت اعلام می‌نماید.
• درصورتی‌که حداکثر ظرف مدت 6 ماه پس از سررسید تسهیلات، مطالبات بانک از دارنده کارت وصول نشود، کارت ابطال و انجام اقدامات مقتضی به‌منظور وصول مطالبات صورت می‌پذیرد.
• درصورتی‌که بنا به دلایل ذکرشده در موارد بالا، کارت 3 بار مسدود شود، کارت ابطال و انجام اقدامات مقتضی به‌منظور وصول مطالبات صورت می‌پذیرد.
• بانک می‌تواند در صورت عدم استفاده دارنده کارت ظرف مدت 2 ماه از اعتبار کارت، مفاد قرارداد، نسبت به ابطال زودتر از موعد کارت اقدام نماید.
• اعطای مجدد کارت، پس از بازپرداخت کامل دیون دارنده کارت، منوط به سپری شدن 2 ماه در مورد کارت‌های مسدودی و 2 سال در مورد کارت‌های ابطال‌شده است.

نکات ایمنی کارت اعتباری
• دارنده کارت اعتباری بایستی مشخصات خود را با مندرجات روی کارت و ضمایم آن کنترل نماید.
• فعال شدن کارت منوط به دریافت کارت توسط متقاضی و ارائه رسید تحویل آن است.
• دارنده کارت می‌بایست هرگونه تغییر در نشانی محل سکونت و یا تلفن تماس خود را به واحد ارتباط با مشتریان و یا شعب بانک ملی ایران و یا از طریق سایت شرکت توسعه سرمایه پیشگامان پویا اطلاع دهد.
• دارنده کارت و رمز مالک آن شناخته می‌شود همواره کارت و رمز را جداگانه نگهداری نموده و هیچ‌گاه آن را در اختیار اشخاص دیگر قرار ندهید و در صورت سرقت و یا مفقود شدن آن‌ها مراتب را در اسرع وقت به واحد ارتباط با مشتریان اطلاع دهید.
• در صورت ورود اشتباه رمز بر روی دستگاه‌های کارت‌خوان بیش از 3 مرتبه کارت غیرفعال شده و فعال نمودن مجدد آن منوط به طی کردن مراحل اداری مربوطه است.

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

128 دیدگاه
 1. سلیم می‌نویسد

  تقریبا سال 1400 شایعہ شدہ بود فروشگاہ رفاہ سبدکالا میدہ ما ھم رفتیم 1میلیون تومان خرید کردیم با کارت سھام عدالت بانک ملی ، بعد سال 1401پیامک اومدہ شما از کارت اعتباری بانک ملی بہ شمارہ کارت ناشناس به نام خود بنده بملغ2/538/000 تومان بدهکار میباشید . کارت بانکی سهام عدالت از همون موقع مسدود شده رفتیم بانک گفتن باید بدهی پرداخت کنیم هرچی گفتیم کارت اعتباری نداشتیم باور نکردن . الا چیکار کنیم کجا بریم برا رفع مسدودی چرا باید پول اضافه پرداخت کنیم

 2. بدون نام می‌نویسد

  سلام
  ببخشید من تازه شماره موبایل برای ارسال پیامک های خرید رو تعویض کردم و رفتم که در همراه بام ثبت نام کنم گفت بعد 48 ساعت امتحان کنید
  رمز دوم رو هم نمیتونم فعال کنم
  هر دوتاشون بعد ۲ روز درست میشه یا بازم مشکل هست؟

 3. احمد زمانی می‌نویسد

  سلام من تاریخ یک ساله کارت خرید طلایی تمام شده ایا امکان تعویض یا تمدید ان هست

  18
  4
 4. ایمان پنبه کارزاده می‌نویسد

  سلام وقت شمابخیر
  کارت اعتباری بانک ملی دریافت کرده ام ومرتب قسط پرداخت میکنم ولی همیشه میزن موجودی کارت صفر
  شارژمجدد نمیشود

  5
 5. مریم رحیمی زاد می‌نویسد

  سلام مانده کارت برای من یک میلیون و چهارصد ولی تاریخ کارت زده ۱۴۰۲/۰۶ الان ک میخام برداشت کنم میگه تاریخ کارت گذشته و نمیشه برداشت کنید میشه آیا؟

  23
  10
 6. Amin می‌نویسد

  سلام وقت بخیر
  من این وام کارت اعتباری رو ثبت نام کردم و مراحل رو پیش بردم و ضامن هارو هم نزد بانک بردم بهم گفته پیامک بانک اومد بیا کارت رو بگیر معمولا چهقدر طول میکشه پیامک بیاد ؟؟

  20
  8
  1. روح الله می‌نویسد

   داداش وام شما چند هفته طول کشید تا بیاد؟

 7. محدثه می‌نویسد

  سلام کارت اعتباری ۱۰۰تومن بود ۱۰۰تومن کامل خرج شد الان زده ۱۲میلیون مانده اعتبار این جریانش چیه ایا میشه خرجش کرد لطفا راهنمایی بفرمایید

  23
  19
  1. سمیرا می‌نویسد

   سلام دوست عزیز بله میشه اونو خرج کرد بر روی وام اضافه میشه انکار ۱۱۲ میلیون وام برداشتی اقساطش به اقساط ۱۰۰ اضافه میشه

   6
   1. امید می‌نویسد

    سلام چطور میشه پولشو نقد کرد

 8. عباس زاده می‌نویسد

  سلام مدت زمان استفاده از کارت اعتباری سهام عدالت چقدره یعنی اگه سال اول استفاده نشه میشه سال دوم استفاده کردیاباطل میشه

  1
  2
 9. مهدی می‌نویسد

  سلام
  نگه داشتن ۵میلیون تومان پول بلوک برای کارت ۵۰ میلیون تومانی قانونی هست
  سوده کارت که همینطوری زیاد هست اون بلوک پول هم درصد خیلی بالایی هست؟؟؟؟؟؟؟

  5
 10. امین عسکری می‌نویسد

  سلام.خدا قوت بده .کارت اعتباری 80میلیونی گرفته بودم الان یک سال گذشته و تاریخ انقضای کارت تموم شده به بانک مراجعه کردم برای دریافت اعتبار کارت اعتباری گفتن نمیشه امتیازتون سوخته چکار باید بکنم نمیشه تاریخ انقضا رو تمدید کرد؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید.

  48
  18
 11. عباس می‌نویسد

  با سلام میخواستم بدونم من پنج ماه پیش کارت رو گرفتم اما گم شده میتونم از بانک دوباره کارت رو دریافت کنم؟

  7
  7
  1. احسان می‌نویسد

   سلام
   من پارسال وام گرفتم و پولشو برداشت کردم
   الان بعد از هر برداشت مقداری پول آومده روی کارت ولی من کارت گم کردم،آیا امکان صدور مجدد کارت هست.
   ممنون میشم راهنمایی کنید

   9
   3
 12. علی می‌نویسد

  سلام من ۵ملیون به کارت اعتباری ام ریختم تا اعتبار مانده زیاد شود ولی ۲ملیون آن گم شد نمی دانم چرا زد ۳ملیون اعتبار

  1
 13. مرتضی می‌نویسد

  سلام
  زمانیک ک قسط رو پرداخت میکنم
  مانده حسابی برام ارسال میشه.
  اون مانده حساب رو باید برم بانک ؟یا با کارتی ک از بانک برای وام گرفتم رو
  میتونم تو دستگاه پوز خرج کنم؟

  60
  20
  1. معین می‌نویسد

   دورد .
   چرا برخی می توانند از مانده اعتبار کارت استفاده کنند وبه محض پرداخت قسط مبلعی شارژ میشود امامتاسفانه من مانده اعتبارم تا چهل میلیون امده ولی بانک صادر کننده حتی اطلاع نداشت و گفت برو ازهمان سایت که حرفش را می زنی پول بگیر .
   تعداد کمی از شعبه ها ی دیگر اگاهی داشتند

 14. سعید می‌نویسد

  با سلام کارت اعتباری بنده سه ماه مونده تا منقضی بشه ولی نمیتونم از مبلغ اعتباری استفاده کنم چطور میشه مشکلش رو حل کرد

  16
  6
  1. رضا می‌نویسد

   موجودی کارت اعتباری را بگیر چنانچه مبلغ را اعلام نکرد به شعبه های بانک مربوطه مراجعه کنید.

 15. رضا غ پ می‌نویسد

  با سلام کارت اعتباری بنده منقضی شده است ولی مبلغ اعتباری در کارت موجود می باشد چگونه می توانم ان مبلغ را پس منقضی شدن برداشت کنم؟

  44
  13
  1. Ss می‌نویسد

   سلام وقت بخیر مبلغ باقیمانده وام کلی پرداخت کنم میزان اعتبار در کارت اعتباری نمیشه هیچوقت برداشت کنم لطفا راهنمایی نمایید

   3
   3
 16. فلورا گردیان می‌نویسد

  ۱۵ روز از تحویل مدارک و تکمیل پرونده کارت ده میلیونی میگذرد ولی هنوز پیامی دریافت نکردم به شعبه که میروم میگویند دست ما نیست از کجا باید پیگیری کنم

  4
 17. احد می‌نویسد

  سلام : من از بانک ملی وام کارت اعتباری ۱۰۰ میلیون تومان گرفتم برام اس ام اس آمده که مبلغ ۱۹۳۷۰۰۰۰ریال از بابت کارمزد و سود سالانه را طی یک هفته پرداخت کن . می خواستم بدانم این مبلغ درست است به نظرم زیاد نوشتند لطفاً راهنمایی فرمایید. از تبریز

  17
  12
 18. هانی می‌نویسد

  سلام وقتتون بخیر ممنونم از پاسخگوییتون .تا چند قسط از کارت اعتباری ۱۰۰میلیونی بانک ملی پرداخت نکنیم برای ضامن هشدار میره .ممنونم

  19
  8
 19. موسی بابایی می‌نویسد

  سلام آیا میتونیم از مانده اعتباری که از پرداخت قسط در کارت اعتباری ذخیره میشه برداشت کنیم

  81
  22
 20. 2222222 می‌نویسد

  کارت اعتباری بانک ملی زمان صدورش تمام شود برای فعال کردن به بانک مراجعه کنم حل میشود؟

  26
  9
 21. 2222222 می‌نویسد

  سلام.مدت زمان صدور کارت اعتباری من چند ماه بعد تمام میشود به بانک مراجعه کنم فعال میشود؟

  14
  3
 22. محمد می‌نویسد

  سلام میخواستم بدونم میشه کارت بانکی تاریخ گذاشته میخوام تمدید کنم باید برم بانک یا راهکاری دارد چون من کشتی هستم دریا به خشکی دسترسی ندارم

  15
  6
 23. مسعود خ می‌نویسد

  سلام مانده اعتباری بعد از هر قسط که پیامک میشه چیه؟

  48
  18
  1. سعید می‌نویسد

   باسلام واحترام منظورازمانده اعتباردرپیامک مشخصات صورتحساب چیست؟وچرااین مبلغ باوجودعدم بدهی وتاخیردرپرداخت اقساط متغیرمی باشد؟ با سپاس

   11
   4
 24. محمد کاشفی می‌نویسد

  سلام مانده اعتباری که هر بار پس از پرداخت قسط اضافه میشه به چه معناست؟؟

  63
  11
  1. .. می‌نویسد

   یعنی میتونی به اون میزان دوباره به صورت وام دریافت کنی میکشن رو قسط که پرداخت میکنی

   10
   2
 25. مهسا می‌نویسد

  سلام
  ۲هفته پیش ضامن رو بردم برای وام ۵۰ میلیونی اعتباری بانک ملی و گفتن که منتظر باش بهت پیامک میاد تا بیای کارت رو بگیری هنوز نیومده
  حتی پیامک ثبت هم نیومده.

  تقریبا چند روز طول میکشه تا پیامک بیاد؟؟؟
  بنظرتون لازمه برم شعبه پیگیر بشم؟؟

  13
  1
  1. رضا می‌نویسد

   من 6 ماه پیش پرونده کامل کردم هنوز منتظر پیامکم میگن جلوشونو گرفتن گفتن تورم سازه

   1
  2. رضا می‌نویسد

   آشفته بازاریه من 6 ما ه پیش تکمیل پرونده کردم هنوز میگن باید پیامک بیاد..

 26. مریم می‌نویسد

  سلام .من یه قسط عقب افتاده دارم .وام پنجاه میلیونی گرفتم.مانده اعتبارم رو میتونم استفاده کنم ؟ یاحتما باید اقساطمو پرداخت کنم و بدهیمو صفرکنم؟؟؟ مهمه برام لطفا پاسخ بدید

  29
  16
 27. رادین می‌نویسد

  سلام، از زمان تحویل کارت تا چه مدتی میتوانی از کارت استفاده نکنی؟

  21
  9
 28. رسایی می‌نویسد

  اگه 2_3بار رمز اشتباه وارد بشه و کارت اعتباری دیگه قابل استفاده نشد میشه ببرم بانک برام فعالش کنه؟

  5
  4
 29. رسا می‌نویسد

  سلام
  من تا بحال هم قسط پرداخت کردم و هم گاهی از سودی که روی کارت اعتباری میومد خرید میکردم
  حالا رمز رو برام 2_3بار اشتباه زدن،دیگه کار نمیکنه، الان باید چکار کنم؟

  3
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   باید به بانک مراجعه کنید.

 30. فاطیما می‌نویسد

  سلام من ۳روز پیش ثبت نام کردم برای وام سهام عدالت و پیام اومدک درخواست شماثبت شدوصدورکارت اعتباری ازطریق پیامک ارسال میشه میخواستم ببینم چقدر طول میکشه تا پیام بیاد ک بتونم خرید کنم؟؟؟

  1
  1
تسهیلات بدون ضامن
×
تسهیلات بدون ضامن و وثیقه
تا 50 میلیون تومان
ویپاد | ترابانک پاسارگاد