رده خبر رونمایی بانک صادرات از کارت اعتباری بازنشستگان کشوری

رونمایی بانک صادرات از کارت اعتباری بازنشستگان کشوری

خبر

اختصاصی «رده»

نویسنده: رده
29 فروردین 1395
به گزارش خبرنگار رده، اسماعیل لـله‌گانی ـ مدیرعامل بانک صادرات ایران ـ در مراسم رونمایی از کارت اعتباری بازنشستگان کشوری گفت: بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار با هدف حمایت از تولید داخلی و رفاه حال بازنشستگان، بانک صادرات ایران به عنوان بانک عامل، صدور کارت‌های اعتباری برای بازنشستگان را برعهده گرفته است.
او تاکید کرد: برای خرید کالاهای با دوام ایرانی، محدودیتی وجود ندارد و بازنستگان می‌توانند به تمامی فروشگاه‌های طرف قرارداد که اسامی آن‌ها اعلام شده است، مراجعه کنند. به گفته مدیرعامل بانک صادرات در حال حاضر 12 هزار نفر در این طرح ثبت نام کرده‌اند و کارت‌هایشان آماده شده است.
به گزارش رده، اعتبار این کارت‌ها از دو تا شش میلیون تومان است و بازنشستگان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت بانک صادرات ثبت نام و در تهران 24 ساعت و در شهرستان‌ها 72 ساعت بعد از اطلاع‌رسانی پیامکی، با در دست داشتن مدارک به شعب منتخب مراجعه کنند.
بازنشستگان برای خرید با استفاده از این کارت سه ماه فرصت دارند.
سقف اعتبارسنجی بازنشستگان، چهار برابر حقوق و مزایای تعهد نشده و حداکثر شش میلیون تومان است.
مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

بدون دیدگاه
 1. محمدرضا علائی می‌نویسد

  همسر بنده که فرهنگی بازنشسته می باشد سه هفته است کارت خرید کالای ایرانی از شما دریافت نموده است هیج یک ار فروشگاهها پاسخگو نمی باشند از جمله رفاه -شهروند- اتکاو حتی تعاونی مصرف کارکنان دولت به این شکل از ارائه خدمات فقط می توان عنوان عدم کارائی نطام بانکی اطلاق نمود لطفا راهنمایی فرمائید یا اصلاح امور بنمائید

  1. ناشناس می‌نویسد

   شما کارت را از ما دریافت نکرده بلکه از بانک صادرات دریافت کردید. در ضمن این موارد به بانک نیز مربوط نمی‌شود چون بانک صادرات تنها وظیفه صدور و عملیات مالی را بر عهده داشته است.
   این موارد به سازمان بازنشستگی فرهنگیان و وزارت صنعت، معدن و تجارت مرتبط است.

 2. محمدعلی خاجی می‌نویسد

  سلام من درروستای زیارت شهرکیلان دماوندزندگی میکنم وچندروزقبل کارت رابحه مختص بازنشستگان راازبانک صادرات آبسرددریافت کردم پس ازمراجعه به سایت آدرس فروشگاه کن ووددرگیلاوند نزدیکترین بود که مراجعه کردم ولی اعلام کردبدون هم آهنگی نام فروشگاه مرا نوشته اند،باتفاق خانواده دست ازپادرازتربرگشتیم امیدوارم فروشگاه لوازم خانگی دردماوند،گیلاوند،آبسرد اگر همآهنگ شده درلیست دارید اعلام فرمایید باتشکر.شماره تلفن 09193237424

  1. ناشناس می‌نویسد

   فهرست فروشگاه های طرف قراداد مربوط به سازمان بازنشستگی و وزارت صنعت، معدن و تجارت است. از آنجا پیگیری کنید

   1