چرا بانک دی جایگزین بانک سامان شد؟

اسپانسر جدید تیم ملی والیبال معرفی شد

بانک سامان تجربه بسیار موفقی در اسپانسری ورزشی با تیم ملی والیبال داشت و انتظار می‌رفت این تجربه ادامه پیدا کند ولی این بانک با فدراسیون والیبال به توافق نرسید.

مراسم رونمایی از اسپانسر جدید تیم ملی والیبال ایران انجام شد و در کمال تعجب بانک سامان که چند سالی به‌عنوان حامی تیم ملی والیبال حضور داشت، جای خود را به بانک دی داد.
محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در حاشیه مراسم این مراسم گفت: با توجه به روند خوبی که در این سال‌ها والیبال ایران داشته، به دنبال این بودیم که بازار خوبی را پیدا کنیم. دراین‌بین با توجه به سال حساسی که در آن حضور داریم و تقاضاهای مالی که وجود داشت، با بانک دی به توافق رسیدیم تا تمام مسابقه‌های ما را پوشش بدهد. آرزو می‌کنم که با این حامی مالی والیبال ایران مسیر پیشرفت را سریع‌تر طی کند و به رویای 52 ساله که تاکنون تحقق‌نیافته، برسیم.
طبق اخبار کسب‌شده توسط خبرنگار «رده» بانک سامان اصرار داشته که حامی انحصاری تیم ملی والیبال باشد ولی با توجه به رقم بالاتر پیشنهادی دو حامی مالی جدید، بانک دی و همراه اول پیروز این میدان شدند.
سامانه 3060 همراه اول حامی اول انتخاب شد و از بین بانک انصار و بانک دی نیز، این بانک دی بود که موفق به جلب نظر مسئولان فدراسیون والیبال برای حامی مالی دوم شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

بدون دیدگاه
  1. آرش غریب می‌نویسد

    بانک سامان به دنبال حفظ شخصیت والای نظام بانکی بوده
    چیزی که برای بانک دی اصلا اهمیت نداشته این چیزیه ک خبر شما میگه