رشد 26 درصدی تعداد تراکنش‌های همبانک صادرات ایران

در یک ماه اخیر اتفاق افتاد:

در پی استقبال مشتریان از خدمات سامانه همبانک صادرات ایران تعداد تراکنش‌های این سامانه در دی ماه نسبت به آذرماه سالجاری 26 درصد رشد را رقم زد.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، گزارش‌های استخراجی در خصوص عملکرد سامانه همبانک صادرات ایران نشان دهنده رشد تعداد تراکنش‌های این سامانه در دی ماه نسبت به آذرماه سالجاری به میزان 26 درصد و همچنین رشد 35 درصدی نسبت به ماه مشابه در سال قبل می‌باشد.
این گزارش می‌افزاید این بانک به منظور تسهیل بیشتر در خدمات بانکداری نوین امکان ارائه خدمت جدید UR-OTP از بانک صادرات ایران برای مشتریان سامانه اینترنت بانک فراهم گردیده است. مشتریان می‌توانند با عضویت در سامانه اینترنت بانک و درخواست رمزیاب USSD و سپس مراجعه به شعبه انتخابی خود، رمز یکبار مصرف ورود به سامانه اینترنت بانک و همچنین امضاء الکترونیکی عملیات مالی سامانه مذکور را تنها با شماره گیری#719* دریافت نموده و با اطمینان و امنیت بالا، بیشتر از 50 سرویس بانکی سامانه اینترنت بانک استفاده نمایند و هرگز نگران مفقودی، معیوب شدن و یا حمل رمزیاب خود نباشند.
همچنین این بانک به منظور تحقق مسئولیت‌های اجتماعی خود خدمت جدید واریز وجوه به حساب سازمان بهزیستی، حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و ستاد بازسازی عتبات عالیات از طریق سامانه همبانک (کد #719*) را راه اندازی نمود. بر این اساس هموطنان گرامی می‌توانند با شماره گیری کد #719* از خدمات متنوع سامانه همبانک بهره مند و در انجام امر خیریه نیز مشارکت کنند.
براساس این گزارش مشتریان این بانک که دارای سیم کارت‌های اپراتورهای مختلف می‌باشند در همه نقاط کشور می‌توانند با شماره گیری #719* از خدمات ussd این بانک شامل: مانده کارت، سه گردش آخر کارت، خرید شارژ سیم کارت اعتباری، پرداخت قبوض و مدیریت کارت‌ها آسان تر و سریع تر از سایر درگاه‌ها بهره مند گردند. به نحوی که استفاده از این سامانه علاوه بر سرعت و دقت بالاتر از رفت و آمدهای غیر ضروری در وقت صرفه جویی می‌کند.
شایان ذکر است سامانه همبانک صادرات ایران به دلیل قابلیت و تنوع در خدمات با استقبال ویژه متقاضیان مواجه شده به گونه ای که مشترکان این سامانه هر ماه حدود 7 میلیون تراکنش بانکی را از طریق آن به انجام می‌رسانند.