رونمایی از صدور آنی پیوندکارت‌ بانک ملی ایران

با حضور دکتر همتی و دکتر ولایتی صورت گرفت:

با حضور دکتر عبدالناصر همتی مدیرعامل بانک ملی ایران و دکتر علی‌اکبر ولایتی رئیس بیمارستان دکتر مسیح دانشوری، مراسم رونمایی از صدور آنی پیوندکارت‌ بانک ملی ایران برگزار شد.

دکتر همتی در این مراسم با تقدیر از فعالیت‌ها و تلاش‌های بیمارستان دکتر مسیح دانشوری و جمعیت پیوند اعضاء در امور خیریه گفت: این برای بانک ملی ایران افتخاری است که به‌عنوان بزرگ‌ترین بانک کشور با 87 سال سابقه خدمت به مردم پشتیبان امور عام‌المنفعه و خیر باشد.
وی با اشاره به روند رو به رشد عضویت در امر خیر پیوند اعضاء ابراز امیدواری کرد: صدور آنی پیوند کارت‌بانک ملی ایران در شعب منتخب این بانک این روند رو به رشد را افزایش دهد.

 همتی با عنوان اینکه بانک ملی ایران در کنار فعالیت اقتصادی خود در کارهای عام‌المنفعه و خیر نیز نظیر آزادی زندانیان غیرعمد، توانمندسازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و… پیشتاز است گفت: بانک ملی ایران تلاش می‌کند با تمام امکانات خود پشتیبان امور عام‌المنفعه و خیر باشد.

وی با عنوان اینکه افرادی که اهدای عضو می‌کنند نامشان همیشه به نیکویی برده می‌شود، افزود: بانک ملی ایران در کنار بحث صدور آنی پیوند کارت، آمادگی کامل برای حمایت‌هایی نظیر پرداخت تسهیلات به اهداءکنندگان عضو دارد.
در این مراسم دکتر ولایتی با تقدیر از مسئولان بانک ملی ایران برای صدور آنی پیوند کارت گفت: بانک ملی ایران از سال‌ها پیش تلاش‌های زیادی درزمینهٔ حمایت از فرهنگ پیوند عضو داشته است که امیدواریم در جهت پیشرفت این موضوع تلاش‌های بانک ملی ایران روز به روز بیشتر شود.
 وی در ادامه به تشریح خدمات مختلف بیمارستان دکتر مسیح دانشوری درزمینهٔ اهدای عضو پرداخت و افزود: افتخار داریم در امر اهدای عضو در منطقه حرف اول را ایران به مرکزیت بیمارستان دکتر مسیح دانشوری می‌زند.
دکتر ولایتی گفت: با اهدای اعضای یک نفر 8 نفر از مرگ نجات می‌یابند و خوشبختانه برای فرهنگ‌سازی این موضوع تاکنون تلاش‌های بسیار زیادی انجام‌شده که موفقیت‌آمیز بوده است.

در ادامه پیوند کارت‌بانک ملی ایران با صدور آنی کارت به‌صورت نمادین برای دکتر همتی و دکتر ولایتی رونمایی شد.